Bungee Katapult v ČR a SR až do výšky 36 metrů ( 118 stop )

Bungee Katapult - Praha - Brno - Plzeň - Ostrava - Olomouc - Bratislava

DOMŮ ZAKOUPIT POUKAZ PRAHA PLZEŇ BRNO OSTRAVA OLOMOUC BRATISLAVA TERMÍNY KONTAKT
    Právě se nacházíte  »  zakoupit poukaz, aneb obdarujte své nejblížší a nechte je vystřelit do oblak! Jiří Stolín, Xtreme Sports - Bungee Katapult    
 

   Bungee Katapult v 6 městech ČR a SR až do výšky 36 m

 
BUNGEE KATAPULT POKYNY FOTOGALERIE KDE DALŠÍ ADRENALINOVÉ ZÁŽITKY
  Na emailové adrese bungyjump@seznam.cz si objednejte poukázku na katapult v Praze, Plzni, Brně, Ostravě, Olomouc či Bratislavě.

Jak se dá poukaz objednat?
Zašlete na naši e-mailovou adresu bungyjump@seznam.cz objednávku a připište Vaši poštovní nebo emailovou adresu. Objednávku Vám potvrdíme do 24 hodin a poukaz dorazí poštou na dobírku do 2 - 3 pracovních dní nebo emailem ve formě elektronického poukazu.

Jak budu za poukaz platit?
Poštou na dobírku, tzn. že při převzetí poukazu od pošty zaplatíte poště příslušnou částku nebo převodním příkazem po zaslání elektronického poukazu.

Lze poukaz napsat na jméno?
Ano, lze. Chcete např. obdarovat přítele, přítelkyni či známého a tak Vám rádi poukaz vystavíme i na jméno. Bez jména je poukaz přenositelný.

Při objednání trika, videozáznamu a fotografií
Za videozáznam zaplatíte společně s poukazem a videozáznam bude pořízen až při samotném seskoku. Nebo je možné videozáznam přikoupit až na místě. Triko můžete též objednat dopředu s katapultem. Bude vyznačeno na poukazu a vyzvednete si jej až na místě při vyzkoušení velikosti.

Mohu poukaz objednat na firmu?
Ano můžete, s poukazem obdržíte fakturu o zaplacení. Na faktuře budou uvedeny ty údaje, jež jste uvedli do objednávky.

Lze poukaz vrátit či vyměnit?
Ano, lze. Do 14 dnů od převzetí poukazu můžete poukaz vrátit či vyměnit bez udání důvodu. Zásilka musí obsahovat podepsané písemné prohlášení o odstoupení od smlouvy doručené na naši korespondenční adresu do 14 dní od převzetí poukazu, poukaz v totožném stavu v jakém jste jej obdrželi, originál fakturu a doklad o zaplacení. V případě vrácení poukazu Vám bude z ceny zaplaceného poukazu na katapult odečten poplatek spojený s vystavením poukazu, vystavením faktury, odeslání poukazu na Vaši adresu, náklady na poštovné, práci na vyřízení vrácení či výměnu poukazu a dodatečnou administrativní kontrolu poukazu.

Zkušenosti firmy Jiří Stolín, Xtreme Sports
Pokud i nyní nevíte jak poukázku na seskok objednat, kontaktujte nás na našem tel. čísle: +420 607 232 070

   

BUNGEE JUMPING CHOMUTOV 62 m

BUNGEE JUMPING BRNO 110 m

Bungee Jumping  TOPlist  @ 2014 Grafika a design: Jiří Stolín, Xtreme Sports  TOPlist  Bungee Jumping